První jaderný úder - Krátké zprávy, aktuality a články - Aktuálně ze světa

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

První jaderný úder

Vytvořil v Zpravodajství svět ·
Poslední dva týdny se na nás z medií valí různé zprávy o možném použití jaderných zbraní. Jakoby nestačilo že jadernou válkou si vyhrožují Severní Korea a USA, tak se k tomu přidala i Velká Británie. Právo na první preventivní jaderný úder si přisvojují skoro všechny mocnosti. Nikdo si ale nepřipouští že první jaderný úder, může být také ten poslední.

Nevím jestli se mi to jen zdá, a nebo jestli už bylo rozhodnuto o použití jaderných zbraní a obyčejným lidem to zapomněli říct. Jisté ale je, že nejen v Japonsku, ale po celém světě se budují nové protiatomové kryty a obnovují se ty staré z období studené války. Ve velkém se doplňují a navyšují statní rezervy potravin pro případ války, nebo přírodních katastrof a podobně.

Také mě velice zaujal názor že jaderná válka vedená lokálně, nebude mít vliv na celé lidstvo, ale jen na určitý region. Pokud jen několik světových politiků je o tom přesvědčeno, tak Bůh s námi. To by byla jen otázka času kdy jaderný armagedon začne. Nevím jestli světový lídři chodí do nějakého společného kurzu ,, JAK ZLIKVIDOVAT LIDSTVO", ale stoprocentně politici s takovým názorem podstoupili na začátku svého funkčního období minimálně lobotomii.

Je čas aby obyčejní lidé jako já a vy začali ve volbách podporovat ty politiky kteří chtějí mír bez navyšování rozpočtu na zbrojení, politiky kteří nechtějí naše vojáky v zahraničí, politiky kteří podporují národní suverenitu a nezávislost. Nedávejte svůj hlas ve volbách za plané sliby, ale na základě dosavadního chování politiků. Vím že je dnes složité najít v politice slušného a poctivého člověka, ale nevzdávejte to a třeba jděte do politiky sami. Za budoucnost našich dětí a vnoučat Váš hlas určitě stojí.Bez komentářů

Copyright 2015. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky